نمایندگی خاویار ایران

نمایندگی خاویار ایران درجه یک در کویت

کویت یکی از کشورهایی ست که می توان نمایندگی خاویار ایران را به صورت فعال در آن دید. این مراکز می توانند خاویار درجه یک را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

همانطور که می دانید، خاویار ایران توانسته در کشورهای زیادی از بهترین خوراکی ها بشمار آید. چرا که شرایط تولید بهترین خاویار در ایران فراهم بوده و شرکت ها بیشترین استفاده را از آن می برند. البته این موضوع را می توان مدیون همسایه بودن ایران با دریای خزر بوده که بهترین ماهی خاویاری را در کل دنیا دارد.

نمایندگی خاویار ایران درجه یک

فعالیت نمایندگی های خاویار ایران در کشورهای مختلف دنیا مانند:

  • کویت
  • ترکیه
  • امارات
  • آلمان
  • ایتالیا
  • ژاپن

نشان دهنده محبوبیت این محصول در سراسر دنیا می باشد.

این نمایندگی ها همواره تلاش کرده تا حجم بیشتری از خاویار تولید شده در ایران را به فروش رسانده و سود اوری خود را افزایش دهند.

خاویار درجه یک در کویت

کویت یکی از کشورهای ثروتمند بوده که مصرف خاویار را به عنوان غذایی لاکچری مورد توجه قرار داده است. این کشور هر ساله حجم زیادی از خاویار ایران را خریداری نموده و با شرکت های ایرانی به صورت مداوم همکاری دارد. لذا نمایندگی های فروش در این کشور فعالیت بسیار خوبی داشته و فروش خوبی دارند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

ارزانترین خاویار در نمایندگی فروش خاویار ایران

ارزانترین خاویار که در نمایندگی های فروش خاویار ایران ارائه می شوند، باید از نظر …

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار