نمایندگی خاویار ایران
خاویار بلوگا شیلات
خاویار بلوگا شیلات

خاویار بلوگا صادراتی شیلات

خاویار بلوگا شیلات را با یک قیمت عالی از این مجموعه دریافت نمایید. تخم فیل ماهی ماده را خاویار بلوگا می نامند. خاویار فیل ماهی یکی از خاویارهای معروف در ایران و جهان می باشد. معروفیت خاویار بلوگا در تمامی نقاط جهان باعث تغییر قیمت در این خاویار شده است. شکل زیبای دانه های خاویار و طعم دلچسب آن به گونه ای است که نشان دهنده ی این غذای منحصر به فرد می باشد.

خاویار بلوگا صادراتی شیلات

قیمت خاویار ایران در سال 98

قیمت خاویار ایران در سال 98، بسیار متفاوت تر از نرخ خاویار در سال های گذشته میباشد که این اختلاف قیمت را شرایط های اقتصادی در کشور ایران ایجاد کرده است، همانا با، بالا رفتن قیمت جهانی دلار، نرخ اقتصادری برای خرید محصولات خاویار نیز افزایش پیدا کرده است، و این قضیه باعث شده است که قیمت گونه های خاویاری با هم بسیار فرق کرده باشد.

جهت مطلع شدن از قیمت بهترین گونه های خاویارهای ایرانی میتوانید به شرکت های تولید خاویار اعم از رایبد خاویار مراجعه کنید.

قیمت خاویار ایران در سال 98

 

خاویار بلوگا صادراتی شیلات

ایران دارای انواع مختلفی از خاویار می باشد ولی خاویار بلوگا یکی از نمونه خاویارهای صادراتی موجود ایرانی می باشد که خاویار بلوگا ایرانی، نمونه صادراتی است که دارای انواع مختلفی است. خاویار بلوگا امپریال دارای مرغوب ترین خاویار و دارای دانه های خاویاری درشت تری می باشد بعد از امپریال خاویار درجه یک دارای دانه های بزرگتری می باشد و بعد از آن خاویار بلوگا درجه دو از نظر دانه ها می باشد و این درجه بندی ها فقط به دلیل تفاوت در دانه ها می باشد.

انواع خاویار بلوگا

 • سه صفر
 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو
خاویار بلوگا صادراتی شیلات
خاویار بلوگا صادراتی شیلات

خاویار شیلات صادرتی است؟

انواع خاویار ایرانی که در مزارع گیلان و مازندران تولید می شود در شیلات این استان ها مورد استحصال قرار می گیرد و این موضوع باعث شده است تا خاویار از شیلات ایران با برند شیلات به تمام نقاط صادر شود و در نتیخته خاویار موجود در شیلات نیز جزء خویارهای صادراتی می باشد. تولید و صادرات خاویار ایرانی این غذای مفید و پر انرژی روز به روز در حال افزایش می باشد.

خاویار شیلات صادرتی است؟

انواع خاویار صادراتی

خاویار بلوگا صادراتی شیلات دارای انواع مختلف می باشند. انواع خاویار صادراتی را در این متن برای شما شرح می دهیم تا شما عزیزان با انواع خاویار صادراتی آشنا شوید و اطلاعاتی درباره خاویارها بدست آورید. انواع خاویار صادراتی ایرانی شامل:

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوروگا
 • خاویار آسترا یا طلایی
 • خاویار بری
 • خاویار فشرده

انواع خاویار صادراتی

قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات در ایران چگونه است؟ ایا هزینه ها برای خرید خاویار با کیفیت بسیار زیاد است؟ بای خرید بهترین نوع خاویار در ایران با مرغوب ترین نوع آن باید به مراکز خرید و فروش خاویار در کشور مراجعه کرد.

قیمت خاویار بلوگا شیلات

قیمت خاویار بلوگا شیلات در نمایندگی

قیمت خاویار بلوگا شیلات در نمایندگی های معتبر ایرانی که همواره در تلاش اند تا بهترین برند و با کیفیت ترین نوع محصول را در اختیار مشتریان خود قرار دهند تا برای خرید دچار مشکل نشوند، قیمت ها بر اساس جنس و کیفیت در هر نمایندگی متفاوت میباشد که برای اطلاع از قیمت ها جهت خرداری خاویار اصل باید به سایت نمایندکی های پخش خاویاری مرجعه کرد.

انواع نمایندگی خاویار برای فروش در ایران

 • نمایندگی مجاز فروش رایبد خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش دریا خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش باهو خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش میراث خاویار
 • نمایندگی مجاز فروش خاویار ایران
 • نمایندگی مجاز فروش کالچر

قیمت خاویار بلوگا شیلات در نمایندگی

نحوه خرید خاویار از فروشگاه خاویار

نحوه خرید خاویار از فروشگاه خاویار ایران، به این صورت میباشد، کسانی که تمایل به خریداری بهترین خاویار اصل را دارند همراه با قیمت های باور نکردنی، و همچنین به صورت انلاین و یا حضوری، میتوانند به سایت معتبر اینترنتی فروشگاه خاویار ایران که جزو اولین برند در سراسر جهان میباشد، مراجعه کنند تا از محصولات ارگانیک و تازه این فروشگاه بسیار لذت ببرند و از اصل بودن آن اطمینان خاطر داشته باشند.

نحوه خرید خاویار در ایران

 • خرید حضوری
 • خرید اینترنتی

نحوه خرید خاویار از فروشگاه خاویار

علت قیمت بالای خاویار در فرودگاه امام خمینی

علت قیمت بالای خاویار در فرودگاه امام خمینی، این است که این فرودگاه بین المللی همراه کارهای صادرات خاویار به صورت مستقیم و بدون اتلاف وقت انجام میدهد و به سراسر کشور صادر کشور انواع محصولات را صادر میکند. خاویاری که قیمت بالایی در بین دیگر نوع های خاویار دارد، خاویار امپریال یا الماس میباشد.

خاویار بلوگا یکی از با کیفیت و ارزشمند ترین غذای صادراتی در جهان محسوب می شود که در ایران تولید و پرورش یافته است.

علت قیمت بالای خاویار در فرودگاه امام خمینی

خاویار بلوگا از کدام ماهی است

خاویار بلوگا از کدام ماهی است؟ کسانی که میخواهند این خاویار مرغوب را خریداری نمایند باید درباره این گونه کمی اطلاعات داشته باشند. خاویار بلوگا از فیل ماهی میباشد که فیل ماهی همانطور که از اسمش پیداست بزرگترین گونه های ماهی در ایران و دریای خزر میباشد، خاویار این ماهی بسیار کمیاب و ارزشمند تر از دیگر خاویاران میباشد که رتبه اول را در سطح کشور و جهان به خود اختصاص داده است.

خاویار بلوگا از کدام ماهی است

انواع ماهی های خاویاری و طرز تهیه خاویار آن

انواع ماهی های خاویاری شامل خاویار، بلوگا که از فیل ماهی بدست می اید، خاویار سوروگا از ازون برون تهیه میشود، و خاویارهای بری، از ماهی سیبری میباشند که از ماهی های خود استخراج و تهیه به صورت کاملا بهداشتی تهیه میشوند و در اختیا مردم برای خرید انها قرار گرفته می شود. 90 درصد ماهی های خاویاری در دریای خزر میزیستند و از همان دریا به صورت مستقیم صید میشوند و با همان کیفیت مرغوب در اختیار مشتریان قرار گرفته میشود.

انواع ماهی های خاویاری در ایران

 • فیل ماهی خاویاری ایران
 • تاسماهی ماهی خاویاری ایران
 • چالباش خاویاری ایران
 • قره برون خاویاری ایران
 • اوزون برون خاویاری ایران
 • شیب خاویاری ایران
 • استرلیاد خاویاری ایران
 • سیبری خاویاری ایران
 • و………

انواع ماهی های خاویاری و طرز تهیه خاویار آن

مزه خاویار اصل چگونه است

مزه خاویار اصل به این صورت میباشد که تا آن را مزه نکنند و نخورند از کیفیتش بهرمند میشوند. خاویار اصل علاوه بر مزه دارای خواص های بسیار و گوناگونی است. برای خرید خاویار اصل باید در انتخاب نمایندگی های معتبر بیشتر توجه کرد.

با وجود فروشگاه رایبد خاویار نیاز نیست زمان زیادی را به دنبال پیدا کردن یک مرکز خاویار معتبر صرف کنید تا خاویاری خوب با بهترین قیمت خریداری نمایید.

مزه خاویار اصل چگونه است

خواص خاویار برای کودکان

خواص خاویار برای کودکان بسیار میباشد، از انجا که کودکان در سن کمی به سر میبرند و در سن رشد میباشند، تاثیر خاویار بر کودکان بیشتر میباشد.
خاویار انواع ضرر ها را از بدن دور میکند و باعث بهبود سلامت در بدن میشود. خواص خاویار همچنین در سلامت سلول های عصبی بسیار مفید میباشد و فرقی نمیکند که کدام نوع از خاویارها از این خواص ها برخوردار میباشد، به دلیل اینکه همه نوع خاویارها دارای این خاصیت ها میباشند.

خواص خاویار برای کودکان

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

شرکت فروش خاویار بلوگا

خاویار بلوگا به که نام فیل ماهی هم شناسایی می شود. این خاویار نمایندگی هایی …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار