نمایندگی خاویار ایران
قیمت خاویار ایران در اروپا

قیمت خاویار ایران در اروپا

قیمت خاویار ایران در اروپا مد نظر کشورهای زیادی می باشد. زیرا این محصول را تقاضا کرده و هر ساله مقادیر زیادی از انواع خاویار ایران به کشورهای اروپایی صادر می شوند. اگر به کشورهای اروپایی توجه کنیم خواهیم دید که توجه ویژه به وضعیت خوراک خود داشته و همیشه از محصولات سالم و طبیعی استقبال می کنند. به این ترتیب از سراسر دنیا محصولاتی درجه یک و خوب را تقاضا کرده و لذا قاره اروپا را می توان یک بازار خوب برای تولید کننده های محصولات لاکچری دانست.

در ایران که خاویار یکی از تولیدات بسیار خوب و درجه یک بشمار می رود، به شدت مد نظر کشورهای اروپا بوده و خریداران زیادی برای تهیه این محصول اقدام می کنند.
از این رو هر چقدر کیفیت این محصولات بالاتر و با بسته بندی های درجه یک تر راهی بازار جهانی شوند، کشورهای مختلف برای تهیه آنها راحت تر اقدام می کنند.

قیمت خاویار ایران در اروپا

بسته بندی خاویار در ایران

بسته بندی خاویار ها در ایران به دو صورتی قوطی و بسته بندی شیشه ای صورت میگیرد که از طریق مراکز و فروشگاه های انلاین نمایندگی های معتبر ماهیان خاویاری ایران در اختیار مشتریان خاویار قرا میگیرد. مراحل تولید خاویار بسیار است و برای تولید و پرورش خاویار نیاز به متخصصانی که در این زمینه فعالیت میکنند دارند و بعد تاز پرورش در مزارع خاویاری به دست مشتریان به صورت اصل میرسد.

انواع وزن های بسته بندی خاویار ایران

 • 10 گرمی
 • 15 گرمی
 • 30 گرمی
 • 50 گرمی
 • 100 گرمی
 • پک نیم کیلویی
 • پک یک کیلویی

قیمت خاویار ایران در اروپا

همانطور که می دانید انواع خاویار ایرانی بسته به کیفیت و درجه بندی آن مشخص می شود. به این ترتیب وقتی انواع خاویار در بازار کشورهای اروپایی ارائه می شوند، باید صد در صد طبیعی و با کیفیت عالی باشند. در این صورت اعلام قيمت خاويار ايراني در اروپا با توجه به هر کشور متفاوت بوده و باید شرکت های ایرانی به این موضوعات دقت داشته باشند. از بهترین بازارهای فروش خاویار ایرانی می توان کشورهای زیر را در قاره اروپا دانست:

• آلمان
• ایتالیا
• اسپانیا
• فرانسه
• انگلیس

قیمت خاویار ایران در اروپا

مشتریان خاویار ایران در اروپا

همانطور که در بالا اشاره شد، کشورهای پیشرفته و مدرن اروپا همیشه از مشتریان خوب خاویار ایران می باشند. این کشورها هر ساله بهترین انواع خاویار ایرانی را با بسته بندی های متفاوت خریداری نموده و از فواید موجود در این محصولات بیشترین استفاده را می برند. معمولا شرکت های صادر کننده خاویار ایران کشورهایی که به صورت مداوم از ایران خرید کرده و معمولا شرایط مطلوبی برای صادرات دارند، امروزه بیشتر مد نظر قرار داده و فروش خود را را در آنها دنبال می کنند.

مشتریان خاویار ایران در اروپا
مشتریان خاویار ایران در اروپا

مرکز توزیع خاویار ایران در اروپا و آلمان

اگر بخواهیم کشوری بسیار مهم در حوزه فروش و توزیع خاویار در اروپا نام ببریم، باید به آلمان اشاره کنیم.
این کشور هم از لحاظ موضوعات تجاری با ایران همکاری خوبی داشته و هم می تواند انواع خاویار ایرانی را به صورت عمده در دیگر کشورهای اروپایی ارائه دهد. از این رو این بازار اهمیت زیادی برای صادر کننده های خاویار ایران داشته و می توانند هر ساله مقادیر قابل توجهی از انواع خاویار را در آن ارائه دهند که هر یک از آنها به صورت بسته بندی شده و کاملا بهداشتی روانه این بازار می شوند.

مرکز توزیع خاویار ایران در اروپا و آلمان

شرکت های بین المللی صادرات خاویار ایران

در طول سال هایی که خاویار ایران در بازار جهانی مطرح شده، طبیعتا شرکت هایی برند شده و کشورهای مختلف آنها را می شناسند.

شرکت های شناخته شده در بحث خاویار که بعضا از برندهای قدیمی و تعدادی از شرکت های جوان ایرانی هستند، توانسته اند در بازار بین المللی خاویار نفوذ کرده و محصولات زیادی را ارائه دهند.
این شرکت ها که از تجارت الکترونیکی استفاده کرده و سبب شده محصولشان در اختیار خریداران سراسر کشور باشد، امروزه تجربه زیادی در راستای صادرات داشته و فروش خارجی خود را روز به روز گسترده تر می کنند. از این رو می توان امید داشت که هر ساله حجم صادرات این شرکت ها رو به افزایش باشد.

شرکت های بین المللی صادرات خاویار ایران

قیمت خاویار ایران در اروپا و آلمان

قیمت خاویار ایران در اروپا چند است؟ برای مطلع شدن از قیمت خاویارها باید به کجا مراجعه کرد؟ ایا خاویار ها همه قیمت هایشان یکی میباشد؟
قیمت هر خاویار با دیگری بر اساس کیفیت متفاوت میباشد که برای مطلع شدن میتوانید به سایت های نمایندگی های ایرانی مراجعه نمایید.

قیمت خاویار ایران در اروپا و آلمان

قیمت خاویار در ایران چقدر است؟

قیمت خاویار ها در ایران به دلیل وضعیت های اقتصادی دچار تغییر میشود و بستگی به این دارد که محصولات خاویاری را از کدام نمایندگی های معتبر ایرانی خریداری میکنند که هر نمایندگی قیمت محصولاتش با شرکت های دیگر ممکن است تفاوت داشته باشد. برای خریداری یک محصول خوب با کیفیتی عالی و قیمتی ارزان میتوانید به سایت فروشگاه انلاین نمایندگی خاویار ایران مراجعه نمایید و علاوه بر خرید به صورت حضوری میتوانید به صورت انلاین خرید خود را انجام دهید.

قیمت خاویار در ایران چقدر است؟

انواع خاویار در ایران

انواع خاویار در ایران مربوط میشود به خاویار های فیل ماهی، قره برون یا ماهی ‌خاویاری ایران، ماهی ‌خاویاری طلایی یا چالباش، ماهی شیپ و ماهی ازون برون که نسبت به بقیه سبک وزن‌تر است که بیش از 90 درصد ماهیان خاویاری به خاویار ایران مربوط میشود و 5 گونه ماهیان بومی ذریای خزر میباشند. خاویار قدمتی چند صد میلیون ساله و به عصر ژوراسیک باز می‌گردد، و از این رو ماهیان خاویار را فسیل‌های‌ زنده جهان می‌نامند.

انواع خاویار در ایران

مراکز فروش خاویار در ایران

مراکز فروش خاویار بسیار زیادی در ایران و شهرهای مختلف ان میباشد که انواع ماهیان خاویاری را پس از تولید و پرورش به صورت کاملا مستقیم از کارخانه در بسته بندی های شیک و لوکس قوطی و شیشه ای در اختیار قشرهای مختلف جوامع و همینطور کشورهای خارجی دیگر قرار میدهند.

یکی از مرکز خاویاری معتبر که دارای بهترین برند در جهان میباشد مربوط میشود به نمایندگی خاویار ایران که انواع خاویار را به صورت تازه و اصل با قیمتی کاملا ارزان و مناسب برای همه مشتریان عرضه می نماید.

انواع مراکز فروش اینترنتی در تهران

 • مرکز فروش اینترنتی رایبد خاویار
 • مرکز فروش اینترنتی دریا خاویار
 • مرکز فروش اینترنتی میراث خاویار
 • مرکز فروش اینترنتی باهو خاویار
 • مرکز فروش اینترنتی مازند خاویار
 • مرکز فروش اینترنتی خاویار ایران
 • مرکز فروش اینترنتی کالچر
 • و دیگر مرکز فروش اینترنتی

مراکز فروش خاویار در ایران

بررسی تجارت خاویار در ایران

تجارت خاویار در ایران بسیار رونق گرفته از نسبت به چندین سال اخیر و ای به دلیل این میباشد که مشتریان و مردم اطلاعاتی راجب خاویار کسب کرده اند و شناختشان نسبت به خاویار های کشور خود و درباره خواص انها بیشتر شده است. برای همین است که بازارهای داخلی ایران بیشتر از بازارهای صادراتی رونق داشته. برای تهیه انواع خاویارها به صورت انلاین و حضوری باید به نمایندگی های معتبر خاویارها در ایران مراجعه نمایید.

بررسی تجارت خاویار در ایران

قیمت خاویار ایران در اروپا و بازار های جهانی

قیمت خاویار ایران با قیمت های ماهیان و خاویارهای اروپا و در بازارهای جهانی یکسان نمیباشد زیرا اقتصاد ها و نرخ های اقتصادی اروپا بسیار متفاوت تر از نرخ انواع  قیمت خاویارها در ایران میباشد.

خاویار های اصیل ایران از طریق نمایندگی های معتبر کشور به صورت مستقیم در بسته بندی های قوطی و شیشه ای به صورت اصل و ارگانیک در بین مشتریان خارجی عرضه میگردد و به کشورهای خارجی و بازارهای خارجی صادر میشود.

قیمت خاویار ایران در اروپا و بازار های جهانی

خاویار های ایران در بازار جهانی

انواع خاویار های ایران در بازارهای جهانی که شامل همه گونه های خاویاری میباشد عبارتند از خاویار بلوگا که از فیل ماهیست, خاویار آستراکه از تاس ماهیست, خاویار سوروگا که از اوزون برون است. این نوع خاویارها به کشورهای اروپایی و اسیایی و دیگر کشورهای بزرگ صادر میگردد که تا به امروز بیشترین صادرات خاویار به خاویار بلوگا امپریال مربوط میشود و بدلیل این است که این نوع خاویار و ماهی اش بسیار کمیاب و با ارزش تر از دیگر گونه های خاویاری خود میباشد.

انواع خاویار های ایران در بازار جهانی

 • خاویار بلوگا ایران
 • خاویار سوروگا ایران
 • خاویار آسترا ایران
 • خاویار بری ایران
 • خاویار طلایی ایران
 • خاویار فشرده ایران

خاویار های ایران در بازار جهانی

شرایط صادرات خاویار ایران

رای صادرات خاویارهای ایران و ماهیان خاویاری اش به شرایط خاصی نیاز نیست فقط اینکه صادرات باید بر عهده نمایندگی باشد که میخواهد خاویار ها را در بین کشورهای خارجی عرضه نمایند.
ب صادارت خاویار به مجوز های رسمی از سوی مراکز خرید و فروش خاویاری نیازمند میباشند. انواع خاویارها به صورت عمده و همچنین جزیی در میان مشتریانی که در جای جای جهان هستند به صورت اسان و با دسترسی راحت قرا میگیرد.

شرایط صادرات خاویار ایران

چه کالاهایی به آلمان صادر میشود

کالاهایی که المان صادر میگردد و توسط نمایندگی ها صورت میگیرد عبارتند از کالاهایی مانند انواع مختلف خاویارها، میگو و شاه میگو، قارچ های ترافل و یا دنبلان کوهی و همچنین دیگر محصولات صادراتی ایران. خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است. دریای خزر 93 درصد خاویار جهان را در خود جای داده است که 5 نوع خاویار ارزشمند از این دریا بدست می آید.

انواع محصولات صادراتی ایران به آلمان

 • گونه های خاویار
 • قارچ های دنبلان
 • پسته
 • زعفران
 • شاه میگو
 • فرش
 • و دیگر محصولات صادراتی ایران

چه کالاهایی به آلمان صادر میشود

نحوه صادرات به آلمان

صادرات انواع خاویارها به المان بر عهده نمایندگی باشد که میخواهد خاویار ها را در بین کشورهای خارجی عرضه نمایند و صادر کردن به مجوز های رسمی از سوی مراکز خرید و فروش خاویاری نیازمند میباشند.

صادرات انواع ماهیان خاویاری و تخم هایشان به کشورهای اروپایی، اسیایی و عربی صورت میگیرد. هم اکنون 95 درصد گوشت و 50 تا 60 درصد خاویار ماهیان خاویاری پرورشی در کشور مصرف می شود.

مجوزات صادراتی لازم برای صادرات خاویار در ایران

 • مجوز سایتس مخصوص صادرات
 • مجوز دامپزشکی مخصوص صادرات
 • مجوز قرنطینه مخصوص صادرات
 • مجوز حمل و نقل مخصوص صادرات
 • مجوز کارت بازرگانی مخصوص صادرات
 • و دیگر مجوز مخصوص صادرات

نحوه صادرات به آلمان

میزان صادرات به المان

میزان صادرات خاویار به المان به نسبت به دیگر کشورهای جهان بهتر و بیشتر میباشد. بهتر است بداند که زیر پنج کیلو گرم خاویار به کشورها صادر نمگردد پس صادرات خاویار به همه کشورهای جهان باید بالای پنج کیلو گرم باشد. از آنجا که خاویار مستعد فساد است، در گذشته پس از صید ماهی، به سرعت به آن نمک افزوده می‌شد. امروزه با پیشرفت روش‌های نگهداری مواد غذایی، از روش‌های دیگری مانند فریز کردن استفاده میشود.

میزان صادرات به المان

بهترین نوع خاویار در ایران

بهترین نوع خاویار در ایران به خاویار بلوگا مربوط میشود و به دلیل اینکه در جهان از طرفداران بسیاری برخوردار میباشد اسم های گوناگون و مختلفی را دارا میباشد.
 این خاویار به اسم های سه صفر و همچنین الماس خاویار نیز شناخته شده است. خاویار ماهی بلوگا که این ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر میباشد و پیش بینی شده است که بزرگ تری از او در دریا ماهی دیگری نمیباشد، بسیار کمیاب و همچنین گرانبها در میان دیگر گونه ها میباشد.

انواع خاویار بلوگا که بهترین نوع خاویار تولیدی در ایران است

 • بهترین خاویار بلوگا سه صفر
 • بهترین خاویار بلوگا امپریال
 • بهترین خاویار بلوگا درجه یک
 • بهترین خاویار بلوگا درجه دو

بهترین نوع خاویار در ایران

بهترین مارک خاویار در ایران

بهترین مارک خاویار در ایران و بهترین برند مربوط میشود به برند رایبد خاویار. نمایندگی رایبد خاویار از طریق فروشگاه انلاین خود که در ان محصولات اصل و تازه ای میباشد که دسترسی مشتریان را برای خرید خاویار اسان نموده است و مشتریان میتوانند علاوه بر خرید انلاین انواع خاویارها را به صورت حضوری از این فروشگاه و سایت نمایندگی خریداری نمایند. ب رفتن به سایت رایبد خاویار میتوان ادرس نمایندگی و شماهره تماسش را دریافت نمود.

انواع محصولات صادراتی با بهترین برند

 • انواع خاویار رایبد
 • قارچ ترافل رایبد
 • گوشت تازه و دودی خاویاری رایبد
 • ماهی و بچه ماهی رایبد
 • ظروف سرو خاویار رایبد
 • کرم خاویاری رایبد

بهترین مارک خاویار در ایران

میزان تولید خاویار در ایران

میزان تولید خاویار در ایران سالانه چقدر می باشد؟ میزان تولید خاویار سالانه در ایران حدود 2.5 تن خاویار پرورشی در کشور تولید شد که نسبت به سال 95 ، 500 کیلوگرم افزایش داشت. امروزه به دلیل شناختی که مشتریان خاویاری از خاویارها دارند محصولات بیشتری در بازارهای داخلی به فروش میرسد و همچنین بازار داخلی به نسبت بازارهای خارجی رونق بیشتری را در خود جای داده است. ماهیان خاویاری از خانواده تاس ‌ماهیان، از جمله گونه‌های آبزی کم‌ نظیری هستند.

میزان تولید خاویار در ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

مشتریان خاویار ایران در اروپا

شرکت بین المللی خاویار ایران

شرکت خاویار ایران به گونه ای است که تمام خاویارهای صادراتی در آن موجود می …

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار