نمایندگی خاویار ایران
خانه / صادرات خاویار / صادرات خاویار ایران به بارسونا اسپانیا
صادرات خاویار ایران به بارسونا

صادرات خاویار ایران به بارسونا اسپانیا

صادرات خاویار ایران به بارسونا اسپانیا نشان دهنده بالا بودن کیفیت این محصول است. زیرا خاویار ایران در دنیا کم نظیر بوده و کشورهای کمی را می توان نام برد که این محصول را تولید می کنند. ایران از کشورهایی ست که در حوزه های صادراتی و تولید محصولات درجه یک، فعالیت خوبی دارد. زیرا هم شرایط مطلوب آنها در ایران فراهم بوده و هم افرادی که این تولیدات را سفارش می دهند، به خوبی از مطلوبیت و کیفیت آنها اطلاع دارند.

خاویار یکی از تولیدات خوب ایران بوده که در حال حاضر شهرت زیادی در بازار کشورهای مختلف دنیا یافته است. به این ترتیب شرایط تولید خاویار پرورشی در کشور بهتر فراهم شده و شرکتهای زیادی در این زمینه سرمایه گذاری نموده اند.

بهترین نوع خاویار ایرانی

خوشبختانه ایرانی ها با بهره گیری از بهترین گونه های ماهی خاویار، محصولی را برداشت نموده که بسیار درجه یک و با کیفیت می باشد. این تولیدات را می توان در حجم زیاد راهی بازار جهانی نموده و مشتریان عمده را به راحتی تامین نیاز نمود. با توجه به اینکه ایرانی ها در زمینه تولید و توزیع خاویار در دنیا مطرح شده اند، محصول انها یکی از بهترین ها بشمار آمده و در بازار کشورهای مختلف فروش خوبی دارد.

انواع مختلفی از خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا ایرانی
  • خاویار کالوگا ایرانی
  • خاویار سوروگا ایرانی
  • خاویار آسترا ایرانی
  • خاویار بری ایرانی
  • خاویار طلایی ایرانی
  • خاویار شیلات ایرانی
  • خاویار فشرده ایرانی
  • خاویار کلاسیک ایرانی
  • و……………

صادرات خاویار ایران به بارسونا

هدف از صادرات خاویار ایران به بارسونا معرفی بیشتر و بهتر این محصول به بازارهای مختلف جهانی است. به این ترتیب ایرانی ها به کشورهایی اهمیت می دهند که این محصول را به صورت عمده خریداری نموده و همواره حجم زیادی از آن را تقاضا دارند.
معمولا در بازار جهانی صادرات خاویار از نوع بلوگا و استرا انجام می شود. زیرا از گونه های بسیار عالی خاویار بشمار امده و افراد زیادی آنها را سفارش خرید می دهند. این محصول که با برندهای خوب ایرانی شهرت یافته است، همواره فروش خوبی دارد.

صادرات خاویار ایران به بارسونا

خاویار ایرانی در باسلونا اسپانیا

یکی از کشورهایی که همواره حجم زیادی از انواع خاویار ایرانی را تقاضا می کند، اسپانیا می باشد. این کشور خاویار تولید شده در ایران را به دلیل اصل بودن انتخاب نموده و هر ساله حجم زیادی از ان را خریداری خواهد کرد. لذا صادر کننده های ایرانی به شهرهای مختلف اسپانیا مانند باسلونا اهمیت زیادی داده و انواع تولیدات خود را به آن عرضه می دارند. به این ترتیب هم قیمت روز خاویار صادراتی را در بازار اسپانیا مد نظر قرار داده و هم با مشتریان همکاری می کنند که سفارشات عمده خود را مطرح می کنند.

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر میخواهید از آخرین و محبوبترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات ماهی خاویار

صادرات ماهی خاویار بلوگا به روسیه

صادرات ماهی خاویار، آذربایجان، گرجستان، اوکراین و… باعث شده است که پرورش ماهی خاویاری برای …

بدون دیدگاه

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار